Pytania

Home Pytania

Free_Businessman_Vector_Character_Preview

1. Po co mi pozycjonowanie ?

Okazuje się, że co druga osoba szuka informacji o usługach firmy w internecie. Tak naprawdę osoby te ograniczają swoje poszukiwania do parunastu pierwszych pozycji. Jeśli więc Twojej strony tam nie ma tracisz potencjalnych klientów na rzecz konkurencji. Dodatkowo poprawiasz wizerunek swojej firmy.

2. Ile to kosztuje ?

Każda strona wymaga indywidualnego podejścia i wyceny. Nie ma tu stałej stawki. Wszystko zależy od takich czynników jak :

– trudności fraz
– budowy strony
– sile konkurencji
– obecnej pozycji
– wieku strony

Dopiero po analizie tych czynników jesteśmy w stanie zaproponować wycenę dla konkretnego przypadku. Proszę pamiętać, że wycena nic nie kosztuje.

3. Ile będę czekać na efekty pozycjonowania ?

Wielu klientów chce mieć efekt już po pierwszych dniach naszych działań. Proszę jednak pamiętać, że pozycjonowanie to bardzo długofalowy proces. Pośpiech może tu tylko zaszkodzić.  Ale jeśli mielibyśmy oszacować przybliżony czas to pierwsze efekty powinny być widoczne po upływie około miesiąca. Są to jednak efekty  nietrwałe i pozycja może skakać. Prawdziwe efekty widoczne są po upływie trzech i więcej miesięcy.

4. Czy wystarczy raz wypozycjonować stronę ?

O pozycjonowanie trzeba dbać. Pozycja strony będzie utrzymywać się po zakończonych pracach. Jednak działania konkurencji, zmiana treści na stronie, zmiana algorytmu Googla mogą wpłynąć na spadek pozycji. Dlatego tak ważne jest dbanie, by cała praca nie poszła na marne i stałe pozycjonowanie strony w ramach co miesięcznego abonamentu.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration