stronywww

Jak ulepszyć swoją stronę firmową ?

Masz już swoją witrynę, jednak cały czas myślisz jakie zmiany wprowadzić by polepszyć jej funkcjonalność ? Mamy dla Ciebie kilka rad, dzięki którym Twoja strona stanie się jeszcze lepsza !

1. Zmniejsz ilość pozycji w menu

Niektóre strony posiadają tak długie i rozbudowane menu, że funkcja menu traci na wartości i przestaje być intuicyjnym nawigatorem po stronie. Zmniejsz ilość pozycji z kilkunastu do kilku co znacznie ułatwi nawigację po stronie. Pamiętaj, że zawsze możesz zastosować rozwijane podkategorie.

2. Kontakt i mapa

Jeśli prowadzisz stronę firmową koniecznie umieść kontakt do siebie wraz z nr telefonu w widocznym miejscu. Dobrze sprawdzi się tutaj prawy górny róg strony oraz info w stopce. Nie zapomnij również o dodaniu mapy z dojazdem do Twojej firmy.

3. Godziny otwarcia firmy

Koniecznie umieść info od kiedy do kiedy pracujesz w firmie.

4. Pokaż siebie

Nie bądź anonimowy. Napisz coś o sobie, o swoich doświadczeniach zawodowych. Mile widziane jest umieszczenie Twojego zdjęcia, dzięki czemu przestajesz być anonimowy co zwiększy zaufanie gości na stronie.

5. Wersja mobilna strony

Urządzenia mobilne zdobywają co raz większy rynek. Twoi klienci również będą przeglądać Twoją stronę na telefonach czy tabletach. Zadbaj o prawidłowy układ strony również w wersji mobilnej.

6. Aktywność strony

Zmuś oglądającego do aktywności na swojej stronie. Niech włączy się w życie strony po przez kliknięcie w link, obejrzenie filmu lub skomentowanie artykułu. Niech Twoja witryna nie będzie tylko tekstem.

7. Zintegruj stronę z mediami społecznościowymi

Twojej firmy nie ma jeszcze na Facebooku ?! To błąd, który należy szybko naprawić. Pamiętaj by na stronie umieścić box lub przycisk do polubienia strony.

8. Żadnej muzyki

Nawet jeśli jest to Twój ulubiony kawałek, nawet jeśli jest spokojny i cichy nie umieszczaj muzyki w tle na swojej stronie. W większości przypadków powoduje to opuszczenie strony lub w najlepszym wypadku wyłączenie głośników.

9. Galeria

Masz galerię ? Dobrze. Jednak nie ma nic bardziej wkurzającego od galerii, w której po kliknięciu na miniaturkę, zdjęcie pozostaje dalej miniaturką. Zadbaj o duże rozmiary zdjęć.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration