Kampanie AdWords

Home Kampanie AdWords
stronywww

Kampania reklamowa Adwords

Google od wielu lat promuje jedną z flagowych usług – kampanie reklamowe Ad Words. Są to specjalne kampanie, które odpłatnie pozwalają na wyświetlanie promowanych stron na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania pod określonymi frazami kluczowymi.

Wygląda to następująco – klient szukający produktów lub usług z danej dziedziny wpisuje odpowiednią frazę w wyszukiwarce Google a algorytm, który jest odpowiedzialny za wyświetlanie stron w wynikach wyszukiwania na pierwszym miejscu wyświetla wyniki stron, które posiadają aktywną kampanię Ad Words (oczywiście tylko tych stron, które wykupiły wyświetlenia pod wskazaną frazą) a na kolejnych miejscach wyniki organiczne, czyli strony, które nie są reklamowane. Nie trudno się domyślić, że społeczeństwo w 90% wybiera pierwsze wyniki, wchodząc na stronę promowaną. Dzięki takiemu zachowaniu, właściciele portali korzystający z kampanii Ad Words zyskują znacznie więcej potencjalnych klientów pozyskanych dzięki wyszukiwarce Google.

Linki sponsorowane – szybki efekt

Kampanie Ad Words w Google są w Polsce bardzo popularne – Google to najpopularniejsza wyszukiwarka w naszym kraju (ponad 95% polskich internautów korzysta wyłącznie z niej) , dzięki czemu mamy pewność, że kampania reklamowa przyniesie pożądany efekt. Ponadto kampanie Ad Words eliminują konieczność organicznego pozycjonowania stron, eliminują ryzyko otrzymania kary za pozycjonowanie, a także pozwalają zupełnie nowym stron zdobywać pierwsze pozycje na konkurencyjne frazy kluczowe w bardzo szybkim czasie.

002
stronywww

Zoptymalizuj swoją kampanię

Jednak aby kampania Ad Words przynosiła zyski, należy ją dokładnie zaplanować i wybrać frazy kluczowe, pod jakimi ma wyświetlać się Państwa strona. Tu do akcji wkracza nasza agencja interaktywna, w której pracują wyspecjalizowani eksperci od Ad Words. Pomożemy Państwu stworzyć kampanię Ad Words, dokonując analizy fraz kluczowych i ich rentowności. Ponadto zaoferujemy merytoryczną pomoc i poprowadzimy kampanię, obniżając koszty promocji Państwa witryny.

Zainteresowanych skutecznym i efektywnym pozycjonowaniem za pomocą kampanii Ad Words zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy!

 

Zobacz korzyści z posiadania mobilnej strony internetowej

65%
zapytań wyszukiwarki pochodzi z urządzeń mobilnych !
2h
tyle średnio czasu dziennie spędzamy przeglądac internet na urządzeniach mobilnych
45%%
tylu wszystkich rodaków korzysta z urządzeń mobilnych

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration