Pozycjonowanie

Home Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Dobrze wykonana strona nie zdobędzie sama klientów. Aby strona przyciągała klientów i tym samym była dochodowa warto zapoznać się z usługą pozycjonowania. Pozycjonowanie pozwoli Twojej firmie na przebicie się i dotarcie do klientów wśród gąszczu podobnych konkurencyjnych stron.

  •  jest to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie
  •  wzrost odwiedzin strony = wzrost sprzedaży
  •  promocja marki w internecie
  •  osiągnięcie przewagi nad konkurencją
  •  jedna z najtańszych form marketingu internetowego

 

laptop
pozycjonowanie2

Co daje pozycjonowanie strony ?

Pozwala podnieść wyniki wyszukiwania dla danego słowa lub frazy. Klient szukający informacji bądź kontaktu do firmy szuka tylko w pierwszych pozycjach. Czyli tylko firmy, które są wysoko w Google mogą liczyć na odwiedziny potencjalnego klienta. Jeśli Cię tam nie ma, w świadomości klientów nie istniejesz.

Ponadto pozycjonowanie jest obecnie najbardziej opłacalną formą reklamy w internecie. Koszty pozycjonowania mogą przełożyć się na kondycję finansową Twojej firmy i zwrócić się już po miesiącu. Nie ważne czy prowadzisz małą, lokalną firmę, bloga, stronę hobbystyczną, dużą firmę ogólnopolską, sklep internetowy – jeżeli posiadasz swój biznes i chcesz go wypromować to pozycjonowanie jest dla Ciebie. Nawet najlepszy produkt lub usługa  wymaga skutecznej reklamy, ponieważ w innym przypadku szanse na jego sprzedaż maleją do niemal do zera. Daj się zauważyć !

Jakie frazy wybrać ?

Pomagamy w wyborze fraz kluczowych. Większość firm działa lokalnie dlatego też w takich przypadkach sprawdza się pozycjonowanie lokalne. Przypuśćmy, że firma, która tworzy strony internetowe działa tylko w dwóch miastach Katowice oraz Chorzów. Zatem zamiast wyboru ogólnych fraz: tworzenie stron, strony www lepiej zdecydować się na frazy lokalne czyli tworzenie stron Chorzów, strony www Katowice. Taki wybór fraz pozwala zawęzić grupę odbiorców do faktycznie zainteresowanych produktem lub usługami oraz przede wszystkim oszczędzić pieniądze.

 

pozycjonowanie1
ipad

Jak przebiega proces pozycjonowania ?

  • Dobór słów kluczowych- Odpowiedni dobór słów kluczowych dla strony jest ogromnie ważnym elementem, by pozycjonowanie było skuteczne. Należy tu wcielić się w rolę potencjalnego klienta i pomyśleć jakie słowa będzie on wpisywał chcąc dotrzeć do oferty Państwa firmy. Proszę pamiętać by słowa kluczowe nie były za bardzo ogólne ponieważ nie przyniesie to dobrych rezultatów. Przeprowadzamy analizę Państwa oferty, strony oraz konkurencji, po czym proponujemy Państwu zestaw dobranych słów kluczowych.
  • Optymalizacja- Następny krok w naszych działaniach to optymalizacja Państwa strony. Na czym polega ? Działania te polegają na poprawie kodu strony, ustawienia meta tagaów oraz zredagowaniu odpowiedniej treści na stronie. Rozmieszczamy słowa kluczowe na stronie, poprawiamy meta tytuł oraz meta tagi. Zmieniamy tytuły podstron na bardziej przyjazne, dopisujemy znaczniki h1, h2 oraz atrybuty obrazków.
  • Zdobywanie pozycji – Na ten proces składa się szereg działań w celu podniesienia widoczności Państwa strony dla Google. Zdobywamy linki z różnych źródeł. Linkujemy między innymi z płatnych katalogów, zaplecza, profili na forach. Tam gdzie trzeba piszemy unikalne artykuły na temat działalności Państwa firmy. Stosujemy content marketing czyli pisanie artykułów oraz marketing szeptany.
  • Raport z przeprowadzonych działań. – Co miesiąc analizujemy efekty naszej pracy i wysyłamy szczegółowy raport gdzie wykazujemy jak zmienia się pozycja strony.

U nas zawsze proste i czytelne zasady !

Jak długo będę czekać na efekty ?

Pośpiech, nadgorliwość i oszczędność to główny wróg skutecznego pozycjonowania. Jeśli ktoś oferuje Państwu wysokie pozycje w szybkim tempie, do tego w super cenie to należy uważać. Takie pozycjonowanie może zakończyć się niemiła niespodzianką dla Państwa domeny, na którą może zostać nałożony filtr lub może zostać zbanowana. W praktyce oznacza to, iż stanie się ona bezużyteczna. My stosujemy bezpieczne metody, stosujemy bezpieczne metody, nie używamy automatów przyśpieszających proces katalogowania. W naszej firmie płacicie Państwo za żmudną pracę człowieka oraz jego wiedzę, a nie robota do pozycjonowania.

Proszę pamiętać, iż pierwsze efekty pozycjonowania widoczne są zazwyczaj po upływie minimum 2 miesięcy. Zatem prosimy uzbroić się w cierpliwość, a efekty na pewno przyjdą.

pozycjonowanie4

Zobacz jakie korzyści przyniesie Twojej firmie pozycjonowanie

69%
tylu klientów wierzy, że firmy z czołowych pozycji są liderami w swojej branży
140%
o tyle średnio poprawia się rentowność firm po osiągnięciu dobrych pozycji
80%%
kosztów pozycjonowania zwraca się już po pół roku

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration