Reklama na Facebooku

Home Reklama na Facebooku
reklamafacebook

Kampania reklamowa Facebook Ads

Portal społecznościowy Facebook od blisko 10 lat święci triumfy w internecie, przyciągając coraz większe grono ludzi z całego świata. Facebook to miejsce, które pozwala nie tylko utrzymywać kontakt ze znajomymi, ale także przeglądać ciekawe materiały publikowane przez innych użytkowników czy też chatować. To także doskonałe miejsce dla reklamodawców, którzy pragną powiększyć grono potencjalnych klientów.

Jak pokazują statystyki, z Facebooka korzysta już ponad miliard osób na całym świecie. Oznacza to, że co ósma osoba na świecie ma profil społecznościowy na tym portalu. Oczywiście popularność strony nie maleje – wręcz przeciwnie, z roku na rok serwis z charakterystycznym niebieskim logo odwiedza coraz większa ilość internautów. To nie mogło umknąć uwadze ekspertów od marketingu internetowego, dla których Facebook utworzył specjalną usługę.

Zalety reklamowania się na Facebooku

Rzeczoną usługą jest Facebook Ads, czyli płatne kampanie reklamowe profili oraz postów publikowanych na łamach fanpage. Firmy, które prowadzą swoje strony na portalu Facebook mogą promować każdy post lub ogólny wizerunek profilu, docierając do szerokiego grona zainteresowanych internautów.

Dlaczego Facebook Ads to takie dobre narzędzie reklamowe? Ponieważ jest bardzo precyzyjne – podczas rejestracji, Facebook prosi o podanie danych personalnych (wiek, region zamieszkania, zainteresowania), a co ważniejsze – portal ciągle sprawdza aktywność każdego z użytkowników, modyfikując te dane i wprowadzając aktualizacje. Podczas tworzenia kampania Facebook Ads firma może określić, do jakiego grona odbiorców ma zostać skierowana płatna reklama. Wybieramy płeć, zainteresowania, przedział wiekowy oraz region i inne kluczowe dla reklamy punkty.

fb6
fb9

Postaw na profesjonalizm

Nasza agencja interaktywna specjalizuje się w tworzeniu kampanii reklamowych Facebook Ads. Jeżeli chcą Państwo dotrzeć do większego grona odbiorców za pomocą kampanii w mediach społecznościowych – zapraszamy do współpracy. Stworzymy kampanię, którą dopasujemy do Państwa budżetu i oczekiwań. Z nami optymalne wykorzystanie Facebook Ads będzie dziecinnie proste!

Skuteczna i tania reklama na Facebooku

13,4mln
osób w Polsce korzysta z Facebooka
6
co 6 internauta korzysta z Facebooka codziennie
2,1h
tyle czasu dziennie spędzamy przeglądając media społecznościowe

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration