Strony internetowe

Home Strony internetowe
stronywww

Tworzenie stron internetowych

Posiadanie własnej strony firmowej to w XXI wieku konieczność. Internet oraz media społecznościowe stworzyły ogromne pole marketingowe, z którego nie powinna rezygnować żadna firma. Zasada ta tyczy się nie tylko wielkich korporacji i międzynarodowych filii, ale także mniejszych przedsiębiorstw krajowych a także firm lokalnych, które swoje usługi lub produkty mogą oferować również za pomocą sieci, zdobywając nowych klientów.

Aby jednak móc zdobywać klientów za pomocą sieci, konieczne jest posiadanie własnej strony. Jeszcze kilka lat temu pojęcie to kojarzyło się z ładną stroną desktopową, która miała nienagannie prezentować się na laptopie czy też komputerze stacjonarnym. Nie zapominajmy jednak, że świat i technologia ciągle gna naprzód i to, co było modne kilka lat temu – dziś może być uznane za standard lub nawet przeżytek. Tak właśnie jest ze stronami, które nie są mobilne – je z pewnością możemy nazwać przestarzałymi.

Projektowanie mobilnych stron

Jak podają statystyki – ponad 30% internautów codziennie korzysta z internetu za pomocą tabletów, smartfonów i innych przenośnych urządzeń o różnej rozdzielczości obrazu. Kreuje to ogromny rynek potencjalnych klientów (a co za tym idzie także dodatkowe zyski). Problem polega na tym, że przestarzałe strony nie obsługują technologii RWD, czyli nie dopasowują swojej rozdzielczości do mniejszych ekranów telefonów i tabletów, wyświetlając mobilnym internautom rozmazane zdjęcia czy też strony z nieczytelnym tekstem. Dlatego budowa stron mobilnych to dziś standard, o którym żaden właściciel firmy nie powinien zapominać.

002
stronywww3

Responsywne strony www

Łatwo się domyślić, że firma, która nie posiada strony w technologii RWD automatycznie traci możliwość zaoferowania swoich usług dla tych ludzi, którzy przeglądają witryny za pomocą swoich tabletów. Strony mobilne pozwalają zatem dotrzeć do nowej grupy odbiorców – grupy, która z roku na rok staje się coraz większa. Nawet Google w 2015 roku potwierdziło erę mobilności, nakazując wszystkim webmasterom na świecie wprowadzenia standardu RWD do swoich stron – ci, którzy się do tego nie dostosowali otrzymali stosowne kary pod postacią obniżenia pozycji nieresponsywnych stron w wynikach wyszukiwania.

Jak widać, XXI wiek to era mobilności – o ile dawniej samo posiadanie strony było nowością, tak dziś posiadanie strony obsługującej technologię RWD jest już koniecznością. Nasza agencja tworzy wyłącznie strony mobilne – jeżeli są Państwo zainteresowani – zapraszamy do kontaktu i współpracy.

 

Zobacz korzyści z posiadania mobilnej strony internetowej

65%
zapytań wyszukiwarki pochodzi z urządzeń mobilnych !
2h
tyle średnio czasu dziennie spędzamy przeglądac internet na urządzeniach mobilnych
45%%
tylu wszystkich rodaków korzysta z urządzeń mobilnych

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration